Výrobci - MAZAK jednička pro kovoobráběcí stroje

MAZAK je japonská firma pojmenovaná po svém zakladateli: Sadakichi Yamazaki Mazak. Byla založena v roce 1919 a vyrábí CNC stroje odstraňováním třísek. Na začátku to byla malá firma zabývající se vyráběním kovového vybavení pro vaření, jako například hrnce nebo pánve. Ze začátku rodinná firma, dnes je skupina Mazak jedničkou ve své kategorii.

 

Inventáře velké skupiny

Zejména v 80. letech slavila značka velký úspěch díky Quick Turn CN. Jedná se o první setkání s konvenčním CNC systémem: Mazatrol T1. Společnost má nyní 6 200 zaměstnanců po celém světě, asi dvacet technologických center, více než 30 technických center a 7 kybernetických továren pro výrobu. Mazak nabízí obráběcí stroje s vysokou technologickou kvalitou, ale také méně složité stroje, jejichž spolehlivost ale splňuje požadavky zpracovatelského průmyslu. Konkrétně výrobce vyrábí CNC laserové řezací stroje, flexibilní systém výroby, multitasking zařízení, CNC soustružní centra a horizontální a vertikální obráběcí centra. Do dneška bylo uvedeno do provozu více než 150 000 strojů.

Značka je přítomna po celém světě, zejména v Japonsku, kde má 4 závody. Sídla má také zřízena ve Spojených státech, ve Velké Británii, v Singapuru a v Číně.

 

Princip obráběcího stroje

Role obráběcího stroje je pracovat s materiálem po jeho umístění na kulatý podstavec. Ten vykoná rotační pohyb, který stroji dovolí zpracovat určitou kovovou část. Ale můžeme také najít mnohem složitější obráběcí stroje, u nichž je stupeň přesnosti daleko důležitější. Obráběcí centra s počítačovým řízením jsou jejich součástí. Vykonaná práce má vyšší kvalitu, a určitý kus materiálu je zpracován s maximální precizností.

 

Pětiosá obráběcí centra: síla Mazaku

Pětiosé obráběcí centrum má několik aplikací. Tento druh stroje používáme, když chceme mít vysokou úroveň přesnosti a výkonu. Umožňuje přesné obrábění pro komplexní práci na určitém kusu materiálu. Pro dosažení optimálního obrábění výrobku by stroj měl mít velmi dobrou kvalitu.

 

Mazak na Exapro

Hledáte levný Mazak stroj v dobré kvalitě? Navrhujeme Vám použít pětiosé obráběcí centrum značky Mazak v našem katalogu. Neváhejte s námi konzultovat nabízené produkty na našich stránkách.

Výhody členství Exapro

  • Zdarma přidejte stroj na prodej
  • Zorganizujte si své nabídky (přidejte, upravte, odstraňte)
  • Máte přístup k výběru Vámi preferovaných newsletterů
  • Poptejte stroje bez nutnosti vyplňování Vašich kontaktních údajů
  • Zástupce Exapro Vám pomůže s prodejem Vašeho stroje
  • Užívejte výhod pro registrované zákazníky Exapro

Registrace zdarma

Již člen Exapro?

Naši členové pokaždé dostanou přednostní péči

Přihlášení

Problémy s naši stránkou?

Jen pro problémy spojené s používáním webové stránky

Kontaktovat podporu