Kontrolní linka WILCO WILCOMAT MC/LFC Top prodejce

Výrobce WILCO
Model WILCOMAT MC/LFC
Rok 2006
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Kontrolní linky
Produktové číslo P01028083

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 803
Poslední aktivita 21. dubna 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
Některé obalové materiály vyžadují 100% testování integrity podle přílohy 1 pokynů EU GMP. Detektor úniku Wilcomat je vysokorychlostní kontrolní systém, který slouží ke splnění těchto požadavků a nikoli ke snížení produkce. WILCOMAT je detektor netěsností pro širokou škálu produktů, jako jsou lahvičky, ampule, stříkačky, blistry a mnoho dalšího.

SEKTORY POUŽITÍ:
Farmaceutické, chemické, kosmetické, potravinářské, dietní, zdravotnické prostředky, výroba.

HLAVNÍ RYSY:
Metoda LFC poskytuje vysoce citlivý 100% test těsnosti při vysokých rychlostech výroby pro kapalinou plněné a lyofilizované nádoby na primární balení. Pomocí patentovaného systému pro měření síly se ve vakuové komoře měří diferenciální síla dutin nebo pytlů. Tato metoda bezpečně identifikuje hrubé nebo jemné netěsnosti. Během procesu testování se na displeji zobrazí parametry testu a výsledky testu. Stejně jako u jiných metod diferenčního tlaku je metoda LFC založena na výměně plynů mezi nádobou a zkušební komorou. Za účelem testování nádob naplněných kapalinou pracuje metoda LFC na úrovni hlubokého vakua. Tato úroveň vakua umožňuje odpařování kapalin a vyžaduje použití speciálních senzorů vyvinutých společností WILCO k provádění přesných měření diferenčního tlaku. Metoda LFC je optimalizována pro kontrolu netěsností jak v prostoru hlavy, tak v kapalné fázi kontejneru.

Rok výstavby: 2006

TECHNICKÁ DATA
Power Va 1000
Napětí Volt 3x400
Tlaková tyč 6

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English