Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci

Typ klienta Soukromá osoba
Aktivní od 2020
Nabídek online 4
Poslední aktivita 5. listopadu 2021

Podrobné informace

Kužel vřetena
Modernizace ne
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav téměř nový
CE normy ---------
Status zabalený

Popis

Jako nová, v perfektním stavu a téměř nepoužívaná přesná nástrojová frézka HECKERT FU -315/1250, která byla použita jako demo - prezentační stroj v prodejně strojů WAGNER v Německu.
Proto je v nejdokonalejším stavu.

Stroj je také vybaven řadičem SIEMENS S5, který prostřednictvím nastavených funkcí nabízí mnoho automatizovaných pracovních cyklů, včetně rychlých posuvů mezi upnutými částmi a funkce automatické dráhy frézování kapes.

Výkonná vřetena SK40 - 1850 Nm na horizontální / 565 Nm na vertikální vřeteno poskytují více než dostatečný výkon pro jakékoli těžké frézovací operace s většími frézovacími nástroji. Relativně vysoká rychlost svislého vřetena (až 2 800 ot / min) bude velmi dobře provádět i ty nejnáročnější vysoce přesné práce s menšími frézovacími nástroji.

Vertikální univerzální vřeteno a upínací stůl jsou také sklopné ve 2 směrech, což umožňuje i ty nejnemožnější polohy.

Se správnou ochranou vodítek stroje a rychlým automatickým posuvem stroje je možné jej použít také jako skvělé a všestranné ploché a válcové broušení.

VOLITELNĚ:
Po dohodě je také možné poskytnout speciální adaptér SK40 pro 200mm ZENTRA 6čelisťové nastavitelné vysoce přesné sklíčidlo soustruhu, které umožňuje použít stroj také jako velmi přesný a stabilní soustruh/soustruh.

Dodatečné náklady na tuto možnost: 1 900 EUR

Stroj je důkladně zkontrolován, vyčištěn a je dodáván se všemi novými kapalinami, originální dokumentací a návodem k použití. Vše dohromady dobře zabaleno v originálním dřevěném přepravním kontejneru.
Doprava možná po celém světě.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English